Szkoła Podstawowa nr 1
im. Księstwa Siewierskiego w Siewierzu

7-9-23 Stowarzyszenie Bank Życzliwych Serc w Siewierzu potrzebuje Państwa pomocy.

Stowarzyszenie Bank Życzliwych Serc w Siewierzu potrzebuje Państwa pomocy.

Zachęcamy do głosowania w Marszałkowskim Budżecie Obywatelskim Województwa Śląskiego na zadanie z Gminy Siewierz, głosować mogą zarówno dorośli jak i dzieci.
PEŁNOSPRAWNI mieszkańcy województwa śląskiego - działania skierowane na utrzymanie i poprawę zdrowia oraz jakości życia dzieci i osób dorosłych z niepełnosprawnościami.
99.980,00 zł może trafić na rzecz 50 dzieci i osób dorosłych z niepełnosprawnościami z terenu powiatu będzińskiego. Beneficjenci zadania będą uczestniczyć w zajęciach integracji sensorycznej, zajęciach w Sali Doświadczania Świata, zajęciach z psychologiem i dietetykiem, alpakoterapii, hipoterapii i dogoterapii.

Jak zagłosować ? Przedstawiamy szczegółową instrukcję:
1️ Wejdź na https://ebo.slaskie.pl/pub/vote/start - ZAGŁOSUJ.
2️ Zadania z puli Regio.
3️ Zadania w podregionie 7 – powiaty: będziński, zawierciański oraz miasta na prawach powiatu Dąbrowa Górnicza, Jaworzno, Sosnowiec – POKAŻ.
4️ MBO-0108/P7/23 - PEŁNOSPRAWNI mieszkańcy województwa śląskiego - działania skierowane na utrzymanie i poprawę zdrowia oraz jakości życia dzieci i osób dorosłych z niepełnosprawnościami.
5️ DDAJ GŁOS NA TEN PROJEKT.
6️ Zjedź w dół strony.
7️ Wypełnij i wyślij.
8️ Wpisz kod sms wysłany na Twój tel. komórkowy - ZATWIERDŹ.
DZIĘKUJEMY 
 UWAGA 
- Na każdy numer telefonu może być wysłanych maksymalnie 5 kodów weryfikujących (liczą się kody wykorzystane do zatwierdzenia głosowania).
- Dzieci również mogą głosować.
- SMS jest oczywiście BEZPŁATNY !!!
- Dane osób głosujących są w 100 % bezpieczne.