Szkoła Podstawowa nr 1
im. Księstwa Siewierskiego w Siewierzu

31-08-23 Zmiana organizacji ruchu przy Szkole Podstawowej nr 1 w Siewierzu

W pierwszym etapie zamknięty będzie pas ruchu jezdni od strony targowiska miejskiego, na odcinku od ul. Warszawskiej do ulicy Piłsudskiego. Jednocześnie całkowitemu zamknięciu (dwa pasy ruchu) ulegnie odcinek ul. Bohaterów pomiędzy ul. Piłsudskiego i Częstochowską. Ulica Bohaterów w Siewierzu tymczasowo zmieni swój charakter - będzie drogą jednokierunkową z dojazdem od ulicy Warszawskiej do ul. Piłsudskiego.

W drugim etapie zamknięty zostanie południowy odcinek ul. Bohaterów. Na tym etapie przedmiotowa droga również będzie drogą jednokierunkową z dojazdem do ul. Piłsudskiego.

Natomiast trzeci etap obejmuje zamknięcie ul. Bohaterów w całości. Na tym etapie układana będzie nakładka asfaltowa na jezdni, będą budowane parkingi oraz chodniki. Na każdym etapie przebudowy drogi osoby zamieszkujące przy ul. Bohaterów będą mogły swobodnie dojeżdżać do nieruchomości, z małymi wyjątkami, np. podczas układania nakładki asfaltowej.

Zakończenie inwestycji planowane jest na IV kwartał bieżącego roku.

wiecej informacji

https://www.siewierz.pl