Szkoła Podstawowa nr 1
im. Księstwa Siewierskiego w Siewierzu

28-03-24 Szkolny kiermasz charytatywno-świąteczny za nami.

To wyjątkowe wydarzenie łączyło w sobie radość związaną z Wielkanocą oraz ducha hojności i wspólnoty. Jak co roku - dzięki wsparciu rodziców i nauczycieli - było kolorowo, bardzo różnorodnie, świątecznie i smakowicie. Nie zabrakło wielkanocnych palemek, ozdób i dekoracji, wielu słodkości, pysznych ciast i ciasteczek. Odpowiedzialna praca uczniów pełniących dyżury podczas kiermaszu sprawiła, że każdy mógł się zaopatrzyć w wybraną przez siebie rzecz. 

Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie w tę szlachetną akcję! Bezinteresowna pomoc powoduje, że czujemy się potrzebni, bardziej optymistycznie nastawieni do życia i radośniejsi. Warto pamiętać, że bezinteresowna pomoc jest najpiękniejszym wyrazem ludzkiej dobroci.

Za okazane wsparcie i pomoc serdecznie dziękujemy.

 

Organizatorzy