Szkoła Podstawowa nr 1
im. Księstwa Siewierskiego w Siewierzu

25-03-24 I etap Turnieju ,,Brawl Stars”

I etap Turnieju ,,Brawl Stars”

22 marca w naszej szkole odbył się I etap Turnieju ,,Brawl Stars”.
Jest to gra na urządzenia mobilne należąca do gatunku multiplayer online battle arena. Grę wydano 12 grudnia 2018 na platformie Android. Z uwagi na swoją kreskówkową oprawę i brak przemocy została zakwalifikowana jako produkt odpowiedni dla osób od dziewiątego roku życia.
Brawl Stars jest grą przeznaczoną głównie do rozgrywek wieloosobowych. Głównym celem gracza jest zdobywanie pucharów, otrzymywanych za wygrane gry między innymi graczami. Jest również możliwa gra przeciwko znajomym lub botom, w której nie zdobywa się pucharów. W naszej szkole turniej cieszył się niezwykłą popularnością. W rozgrywkach wzięło udział 18 entuzjastów z klasy V-VI. Emocje sięgały zenitu.
Przedstawicielami klas byli:
5a: Wiktor Pyrzyk, Kacper Nartowski, Oliwier Smura
5b: Wiktor Znamierowski, Wiktor Piekarczyk, Dawid Czapla
5c: Asenov Asen, Adrian Cybula, Hubert Ścigała

6a: Bruno Janusz, Gracjan Mucha, Jakub Rusak, Oliwier Jurczakiewicz
6b: Szymon Januszewski, Filip Musiał, Adam Kowalski
6c: Miłosz Nowak, Adam Dobrowolski, Dominik Biernat

Nad prawidłowym przebiegiem turnieju czuwał zastępca Przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego Hubert Ciuk oraz nauczyciel organizujący Turniej p. Piotr Czoik. Ostatecznie do Wielkiego Finału, który odbędzie się 12 kwietnia dostali się uczniowie klasy 6a.
Przed nami II etap, w którym rywalizować będą ze sobą klasy 7-8.
Zwycięzcom serdecznie gratulujemy zapału i dzielenia się pasją do wspólnej gry.

Organizator szkolnego Turnieju
Piotr Czoik