Szkoła Podstawowa nr 1
im. Księstwa Siewierskiego w Siewierzu

21-05-24 Sukcesy naszych uczniów w Wojewódzkim Konkursie o Życiu i Twórczości Henryka Sienkiewicza

17 maja odbyło się uroczyste podsumowanie Wojewódzkiego Konkursu o Życiu i Twórczości Henryka Sienkiewicza. W tym roku Gala Laureatów odbyła się w siedzibie Zespołu Pieśni i Tańca „Śląsk” w Koszęcinie. Po ceremonii podsumowania konkursu i uroczystym wręczeniu dyplomów oraz nagród laureaci wraz z opiekunami zostali zaproszeni na spacer połączony ze zwiedzaniem kompleksu pałacowo – parkowego, który zakończył się poczęstunkiem w jednej z pałacowych sal.


Gratulujemy uczniom naszej szkoły, którzy uzyskali tytuł laureata i zajęli wysokie miejsca w swoich kategoriach wiekowych. Konkurs został wpisany na listę konkursów, których laureaci otrzymują dodatkowe punkty na świadectwie ukończenia szkoły podstawowej.


Laureaci konkursu:
Michał Czerniejewski, uczeń klasy 4b - I miejsce w kategorii „uczniowie klas IV – VI”;
Wiktor Pyrzyk, uczeń klasy 5a – II miejsce w kategorii „uczniowie klas IV –VI”;
Hanna Lenartowicz, uczennica klasy 7 b – I miejsce w kategorii „uczniowie klas VII – VIII”.


Gratulujemy !