Szkoła Podstawowa nr 1
im. Księstwa Siewierskiego w Siewierzu

20-02-24 Dzień Zakochanych w SP 1 Siewierz

14 lutego 2024 roku w naszej szkole obchodziliśmy Walentynki - dzień przyjaźni i dobrych uczuć. Samorząd Uczniowski wraz z opiekunami zorganizował z tej okazji pocztę walentynkową oraz dyskotekę. 
Walentynkowi listonosze zebrali i dostarczyli do adresatów różnorodne liściki i upominki, które wywoływały uśmiech na twarzach obdarowanych. Zarówno jednej jak i drugiej atrakcji towarzyszyła dobra zabawa. 
Na każdy dzień życzymy wszystkim pracownikom szkoły oraz uczniom wiele serdeczności oraz miłości,  bo jak pisał Antoine de Saint-Exupéry: Prawdziwa miłość nie wyczerpuje się nigdy. Im więcej dajesz, tym więcej ci jej zostanie.
 
Za wsparcie opiekunów SU, sprawowaną opiekę i bezpieczny przebieg walentynkowej dyskoteki dziękujemy Pani Joannie Dybowskiej i Pani Ewelinie Olszynce.
 
Opiekunowie SU
Monika Kleszcz, Magdalena Kuc-Surma, Piotr Czoik.