Szkoła Podstawowa nr 1
im. Księstwa Siewierskiego w Siewierzu

16-06-23 PÓŁKOLONIE W GMINIE SIEWIERZ

Miejsko-Gminne Centrum Kultury Sportu i Turystyki w Siewierzu serdecznie zaprasza uczniów szkół podstawowych w wieku 7-12 lat do aktywnego spędzania wakacji podczas półkolonii. Zapisy trwają od 19 czerwca 2023 r. do 22 czerwca 2023 r. Koszt półkolonii: 100 zł od osoby.

Półkolonia zapewnia wypoczynek dla dzieci i młodzieży w gminie Siewierz, polega na organizacji zajęć plastycznych, muzycznych, rekreacyjno-sportowych, zabaw integracyjnych, warsztatów oraz wycieczek dydaktyczno-rekreacyjnych na terenie gminy Siewierz oraz okolicznych miejscowości. Półkolonia będzie prowadzona w siedzibach szkół na terenie Miasta i Gminy Siewierz.

- I TURNUS ( 3-7 lipca 2023 r.) organizowany w Szkole Podstawowej nr 1 im. Księstwa Siewierskiego w Siewierzu oraz w Szkole Podstawowej nr 2 w Siewierzu.

- II TURNUS ( 10-14 lipca 2023 r.) organizowany w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Wojkowicach Kościelnych, Szkole Podstawowej w Brudzowicach oraz w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Żelisławicach.

W celu zapisania dziecka na półkolonie należy pobrać kartę ze strony internetowej szkoły, MGCKSiT w Siewierzu lub pobrać z sekretariatu szkoły do której dziecko uczęszcza, wypełnić i oddać w terminie do 22 czerwca 2023 r. Liczba miejsc jest ograniczona ( 6 grup liczących łącznie 90 osób).

Szczegóły znajdą Państwo poniżej:

Regulamin półkolonii letnich 2023 do pobrania tutaj

Karta kwalifikacyjna uczestnika do pobrania tutaj

Półkolonie w Gminie Siewierz - Program do pobrania tutaj

 

Dzieci oraz młodzież serdecznie zapraszamy do spędzenia wspólnych wakacji !!!