Szkoła Podstawowa nr 1
im. Księstwa Siewierskiego w Siewierzu

07-03-24 NOCOWANIE W SZKOLE KLASY 6A

Z 29 lutego na 1 marca w naszej szkole zostało zorganizowane nocowanie dla uczniów klasy 6a. Start: 19:30. Na twarzach uczniów euforia i podekscytowanie. Taka noc w szkole, to doskonała okazja do jeszcze lepszego poznania się i integracji!

Początek był sportowy. Uczniowie grali na sali gimnastycznej w piłkę nożną i siatkówkę. Na kolację zjedliśmy zamówiona pizze. Po kolacji nadszedł czas na seans filmowy. Uczniowieobejrzeli film ,,Hotel zła”. Środek zimy. Grupa pięciu nastolatków jedzie w góry na snowboard. Na stoku jedno z nich ma poważny upadek i w konsekwencji łamie nogę. W okolicy nie ma żywego ducha, a ich telefony są po za zasięgiem. Jednak odnajdują w niedalekiej okolicy opuszczony hotel i tu zatrzymują się na noc. W hotelu rozgrywa się walka na śmierć i życie. Przyjaźnie zostają wystawione na próbę, kiedy w kotka i myszkę zabawia się z nimi seryjny morderca. Najciekawszym doświadczeniem okazał się jednak sam nocleg. Po krótkim śnie przyszedł czas na porządkowanie sali oraz wspólne śniadanie. W podsumowaniu uczniowie stwierdzili, że podobały im się wszystkie zajęcia, a w ich pamięci na zawsze pozostaną niezwykle ciepłe wspomnienia szkoły nie tylko, jako miejsca, gdzie nauczyciele odpytują, ale także miejsca gdzie można ciekawie spędzić z nimi czas i ujrzeć ich w niecodziennej sytuacji.

Organizator
Piotr Czoik