Szkoła Podstawowa nr 1
im. Księstwa Siewierskiego w Siewierzu

06-10-23 Dzień Zdrowego Odżywiania

Dzień Zdrowego Odżywiania
W dniach 2 i 4 października odbył się w naszej szkole Dzień Zdrowego Odżywiania. Uczniowie oraz nauczyciele mieli okazję delektować się zdrowymi, świeżo wyciskanymi  sokami marchewkowymi, krojonymi sezonowymi owocami i warzywami. Akcja spotkała się z bardzo dużym zainteresowaniem ze strony całej społeczności szkolnej, co pokazało, że młodzież staje się coraz bardziej świadoma w kwestii zdrowego odżywiania. Okazało się, że chrupiące, niesłodzone przekąski wszystkim smakowały i stanowiły dobrą alternatywę dla chipsów i batoników. Za pomoc w organizacji dziękujemy Pani Uli Masłyce, Pani Magdalenie Kuc - Surmie, Pani Aleksandrze Mackiewicz.
 
Organizatorzy
Marzena Gocyła, Monika Kleszcz