Szkoła Podstawowa nr 1
im. Księstwa Siewierskiego w Siewierzu

03-11-23 Halloweenowy konkurs rozstrzygnięty.

Halloweenowy konkurs rozstrzygnięty. 

Halloween to czas, w którym uczniowie mogą wykazać się kreatywnością i wyobraźnią, dekorując drzwi swojej klasy niesamowitymi dekoracjami. Wydarzenie to w naszej szkole obchodzone było z wielkim entuzjazmem. W konkursie wzięli udział uczniowie wszystkich klas naszej szkoły, a kryteriami oceny była oryginalność, nawiązanie do tematyki Halloween oraz wykorzystanie elementów ręcznie wykonanych przez uczniów. Pełną grozy atmosferę stworzyły sieci pajęcze, duchy, nietoperze, dynie, ogromne pająki, wiedźmy, łańcuchy a nawet czerwone dłonie. Wszystkim uczestnikom GRATULUJEMY pomysłowości i zespołowej pracy. Lista zwycięskich, nagrodzonych słodyczami klas poniżej. 

Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego